Skip to main content

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų, nesijaudinkite – mes esame tam, kad jums padėtume! Prašome užpildyti žemiau pateiktą formą, kad elektroniniu paštu susisiektumėte su klientų aptarnavimo komanda.

Sužinokite, kaip naudojami jūsų duomenys:

  • Jei turite klausimų apie vieną iš „Compeed“ produktų: „HRA Pharma“ naudos jūsų asmeninę informaciją, kad apdorotų jūsų užklausas ir pasiūlymus ir (arba) atsakytų į jūsų užklausą.
  • Jei norite pranešti mums apie nepageidaujamą reakciją: „HRA Pharma“ naudos jūsų asmeninę informaciją, laikydamasi teisinių įsipareigojimų, kad atsakytų į jūsų pranešimą apie nepageidaujamas reakcijas.
  • Jei turite klausimų apie produktus ar ieškote medicininės informacijos: „HRA Pharma“ naudos jūsų asmeninius duomenis, kad atsakytų į jūsų klausimus apie medicininę informaciją.

Vadovaujantis duomenų apsaugos taisyklėmis, ypač BDAR, jūs turite teisę susipažinti su savo asmeniniais duomenimis, juos patikslinti ar ištrinti. Taip pat turite teisę perkelti savo asmeninius duomenis, apriboti prieigą prie jų bei uždrausti juos tvarkyti.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie savo asmeninių duomenų tvarkymą ir teises, perskaitykite mūsų išsamią Privatumo politiką.