Skip to main content

Зв'язатися з нами

Якщо у вас виникнуть питання, не хвилюйтеся, ми вам допоможемо! Будь ласка, заповніть форму нижче для звернення до нашої команди допомоги споживачам.

Розуміння того, як використовуються ваші дані:

  • Якщо у вас є запитання стосовно продукції Компеед (Compeed): ХРА Фарма (HRA Pharma) використає вашу персональну інформацію для обробки ваших запитів/пропозицій та/або відповіді на ваш запит.
  • Якщо ви хочете повідомити про побічну дію: ХРА Фарма (HRA Pharma) використає вашу персональну інформацію з метою дотримання наших юридичних зобов’язань та для відповіді на ваш запит про побічну дію.
  • Якщо ви хочете подати запит на отримання інформації про продукцію/медичну інформацію: ХРА Фарма (HRA Pharma) використає вашу персональну інформацію, щоб відповісти на ваші запитання стосовно медичної інформації.

Відповідно до норм захисту даних, особливо Генерального регламенту захисту даних, ви маєте право на доступ, виправлення та видалення ваших персональних даних. Ви також маєте право на перенесення даних для обмеження або заперечення проти обробки ваших персональних даних.

Для отримання більш детальної інформації щодо обробки персональних даних та ваших прав, будь ласка, зверніться до нашого детального розділу Політика конфіденційності.